Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
Sprzedaż

Jesteśmy w stanie całkowicie przejąć obowiązki Państwa działu sprzedaży.

Marketing

trudno obecnie wyobrazić sobie sprawnie działającą na rynku firmę nie korzystającą z dobrodziejstw marketingu.

Franchising

Zajmujemy się wdrożeniem franchisingu w firmach.

Eksport

Nasza działalność wykracza poza granice Polski.

Dlaczego my

B2B

Agencja sprzedaży bezpośredniej, koncentruje swoje działania na wspieraniu zewnętrznym firm w zakresie sprzedaży i działań około sprzedażowych.

Sprzedać możemy wszystko w ilościach zależnych od chłonności rynku. Nie ważne czy mamy do czynienia z produktem czy usługą. Jeżeli przedsiębiorstwo posiada historię dobry wizerunek i zaufanie oraz dobrze przygotowaną ofertę wtedy możemy koncentrować się na dojściu do odbiorców. Problemy zaczynają się kiedy przedsiębiorstwo nie posiada ani zaufania ani dobrze opracowanej oferty popartej analizą rynku i konkurencji.

Więcej
B2C

Biznes do Klienta, zakłada dużą koncentrację na działaniach wokół sprzedażowych czyli marketingu. Dotarcie z produktem do osób indywidualnych eliminuje opłacalność działań sprzedażowych. Dobrze przygotowana oferta, kampania reklamowa sprofilowana do właściwej grupy docelowej powinna aktywować sprzedaż. Każda reguła ma swoje wyjątki, które dotyczą branż niechcianych tj. usługi bankowe czy ubezpieczenia itp.

Więcej